В І семестрі 2015-2016 н.р.

Розклад проведення консультацій

№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові День тижня Час Аудиторія
1. Бабенко Наталія Василівна Четвер 15-00
2. Баранов Леонід Георгійович Вівторок 15-00
3. Богодиста Наталія Іванівна П’ятниця 15-00
4. Бондік Ірина Георгіївна Середа 15-00
5. Боровик Людмила Іванівна П’ятниця 15-00 307
6. Буланий Олександр Павлович Середа 15-00 307
7. Віролайнен Ніна Валентинівна Середа 15-00
8. Гавриліна Вікторія Вікторівна П’ятниця 15-00
9. Гильова Людмила Генадіївна П’ятниця 15-00
10. Гончаренко Тамара Валентинівна П’ятниця 15-00
11. Гребьонкін Олександр Тарасович Вівторок 15-00 201
12. Григор’єв Володимир Борисович Четвер 15-00 307
13. Гузєєва Юлія Анатоліївна Понеділок 10-Г Четвер 8-Б 15-00 15-00 208 208
14. Дмитрієва Ольга Олександрівна Середа 15-00 303
15. Добровольський Віктор Миколайович Вівторок 15-00 209
16. Довченко Віталій Кирилович Середа 15-00 404
17. Дробахіна Марина Олегівна П’ятниця 15-00 306
18. Ентін Йосиф Абрамович Четвер 15-00 306
19. Заєрко Лариса Юріївна В І семестрі 2015-2016 н.р. Четвер 15-00
20. Замкова – Чорна Галина Григорівна Четвер 15-00
21. Зонтов Володимир Олександрович Понеділок 15-00
23. Зуєва Марина Григорівна Четвер 15-00
24. Козлова Тетяна Іванівна Вівторок 15-00
25. Костюков Володимир Павлович Понеділок 15-00
26. Кравчик Галина Василівна Четвер 15-00
27. Кудрявцев Андрій Володимирович Понеділок Четвер 15-00 15-00
28. Лаптєєва Юлія Олегівна П’ятниця 15-00
29. Лисичарова Галина Олександрівна Четвер 15-00
30. Малоіван Ірина Євгенівна П’ятниця 15-00
31. Могилевська Наталія Володимирівна Четвер 15-00 404
32. Олінович Юлія Миколаївна Четвер 15-00 309
33. Осміченко Ірина Дмитрівна П’ятниця 15-00
34. Пляка Сергій Миколайович П’ятниця 15-00
35. Постольник Тетяна Вільгельмівна Четвер 15-00
36. Прощенко Олена Володимирівна П’ятниця 15-00
37. Рюміна Ніна Василівна Понеділок 10-Б Вівторок 11-А Середа 9-А 15-00 15-00 15-00
38. Сіміошина Наталія Вільгельмівна Четвер 15-00
39. Сотниченко Олена Віталіївна. Понеділок П’ятниця 15-00 15-00
40. Столбцов Сергій Володимирович Четвер 15-00
41. Ткаченко Алла Володимирівна Четвер 15-00 Бібліотека
42. Чашка Світлана В І семестрі 2015-2016 н.р. Михайлівна П’ятниця 15-00
43. Шастітко Наталія Олегівна Понеділок 15-00
44. Шумік Тетяна Миколаївна Четвер 15-00
Юдіна Ганна Миколаївна Четвер 15-00
46. Юдін Сергій Петрович Понеділок 15-00
47. Якименко Наталія Михайлівна Понеділок 15-00
48. Яланська Марина Миколаївна П’ятниця 15-00


documentalypedt.html
documentalyplob.html
documentalypsyj.html
documentalyqair.html
documentalyqhsz.html
Документ В І семестрі 2015-2016 н.р.